Forum Moja droga Strona Główna Moja droga
Forum religijne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CO MA ZNACZENIE ....

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Moja droga Strona Główna -> Wiara na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz G
VIP
VIP



Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1979
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Sob 10:12, 04 Cze 2016    Temat postu: CO MA ZNACZENIE ....

CO MA ZNACZENIE ....
JEDNI LUDZIE MOWIA, ZE NICZEGO W ZYCIU NIE OSIAGNELI, INNI ZNOWU NA ODWROT – MOWIA: OSIAGNALEM SUKCES I TO JEST ICH DOWARTOSCIOWANIEM. ALE OSIAGNIECIE NAJWIEKSZEGO SUKCESU, ZDROWIA ,ZACHOWANIE URODY, MLODOSCI I ZYCIA DO 100 ROKU, CZY NAWET DO 150 ROKU KIEDYS SIE SKONCZY. JAKIKOLWIEK SUKCES OSIAGNIESZ ZOSTANIE PRZERWANY W KONCU PRZEZ SMIERC. I GDY ONA NADEJDZIE NIE BEDZIE MIALO ZNACZENIA TO ILE PIENIEDZY NAGROMADZILES, ILU MASZ PRZYJACIOL, JAKA WLADZE, POZYCJE W SPOLECZENSTWIE, ORAZ MOZE BEDZIESZ MIAL NAJWSPANIALSZY POGRZEB NA KTORYM BEDA SIE MODLIC ZA CIEBIE NAJPOBOZNIEJSI LUDZIE I HIERARCHOWIE KOSCIELNI. MOZE BEDZIESZ NALEZEC DO PRAWDZIWEGO BOZEGO KOSCIOLA – TO W CHWILI SMIERCI BEDZIE SIE LICZYC TYLKO TO, CZY MIALES JEZUSA I CZY ON CIE ZNA 1JAN 5,12; MAT 7,21-23
material z internetu Edward P ....
Miłej Soboty Biblia na telefon prawa jest prosta. Trzeba wejść na [link widoczny dla zalogowanych]
Pozdrawiam Tomasz G


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Moja droga Strona Główna -> Wiara na co dzień Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin