Forum Moja droga Strona Główna Moja droga
Forum religijne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prawda Absolutna
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Moja droga Strona Główna -> Wiara na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Prawda Absolutna
Gość


PostWysłany: Pią 15:06, 25 Lip 2008    Temat postu: Prawda Absolutna

Tajemnica Nieba


Czym jest Bóg? Bóg był i jest mową utrwaloną w pismo to Bóg i wyższego rozumu od wiary w Boga już nie ma! Lucyper w Niebie i wbrew woli Boga Ojca otworzył zakazaną tajemnicę w Niebie i po jej otwarciu Lucyper został opętany diabłem i już nie wierzył w siebie dla Boga Ojca, tylko w swój bez rozumowy sprzeciw dla Boga Ojca, który uczynił w Niebie tę tajemnicę i przeznaczył dla drugiego rozumu po niebie- dla jednego piekła!

Tajemnicą w Niebie był hermetyczny kufer zamknięty na klucz.
Przed Bogiem Ojcem i jednym Niebem nic nie istniało, tylko wtórna wiara, która była w Bogu Ojcu przekleństwem i diabłem, który nie wierzył w nic, tylko w swój bez rozumowy sprzeciw dla rozumu Boga Ojca w Niebie. Bóg Ojciec cierpiał przez tego diabła, który był w nim przekleństwem. Bóg Ojciec postanowił wylać z siebie tego diabła przez łzy do hermetycznego kufra. Tak też Bóg Ojciec uczynił. Wylał z siebie tego diabła przez łzy do hermetycznego kufra i kufer zamknął na klucz. Bóg Ojciec z tego kufra uczynił w niebie zakazaną tajemnicę, by żaden anioł w niebie jej nie poznał. Tajemnicą w Niebie był kufer pełen łez, które były przez Boga Ojca przeklęte w wodę i przeznaczone dla drugiego rozumu po Niebie- dla jednego piekła! W kufrze były święte łzy Boga Ojca, które zostały przeklęte przez Boga Ojca w "Świętą Wodę". W kufrze była wtórna wiara w Boga Ojca- odwrotna dla Nieba. Była to wtórna wiara Boga Ojca przed istnieniem Nieba- w nic, tylko w swój sprzeciw dla Nieba i bez przeczenia w swoje piekło, które Bóg Ojciec wylał do kufra i którego zawartość przeznaczył dla drugiego rozumu po Bogu Ojcu dla jednego piekła. Lucyper w niebie był prawą ręką Boga Ojca i miał drugi rozum po Bogu Ojcu. Bóg Ojciec zawartość kufra przeklął dla niewiary w nic, tylko w swój sprzeciw. Bóg Ojciec zamknął kufer na klucz, by Niebo nie widziało na oczy jego zawartości.
W kufrze były przeklęte łzy Boga Ojca w "świętą wodę". Wiara jest najwyższym rozumem Boga w Niebie i przed wiarą w Boga Ojca w Niebie, nic nie istniało, tylko wtórna wiara Boga Ojca, która była w nim wtórną przeciw wiarą. I tą wtórną przeciw wiarę Bóg Ojciec wylał siebie przez łzy do kufra. Bóg Ojciec przez swoje wylane łzy do tajemnicy odkupił swoją pierwotną wiarę Nieba od wtórnego piekła, które zamknął w tajemnicy. Bóg Ojciec przeklął zawartość tego kufra i zamknął na amen, dla odwrotnej wiary w przeklętego ducha i syna i ojca nazwiska. Dla jednego piekła! Zamknięta tajemnica w Niebie nic nie mówiła dla aniołów, że kryła w sobie prawdziwe łzy Boga Ojca, które były przeklęte w "kłamliwą wodę" i tajemnica przeznaczona była dla drugiego rozumu, "który ją wykryje". Niebo nie widziało na oczy tego, co było w kufrze, bo te łzy przeznaczone były dla wiecznego piekła! Kufer był zamknięty na klucz przez Boga Ojca i był zakazaną tajemnicą do otwierania. Bóg ojciec ten klucz od kufra ukrył w swoim łożu pod poduszką, w swojej sypialni. Tak więc żaden anioł w Niebie nie znał kryjówki klucza do tajemniczego kufra. Kufer z tajemnicą był w pałacu Boga Ojca w jednej z komnat i tam był strzeżony przez straż, by nikt z aniołów go nie otwierał...


Otwarcie kufra

Lucyper w hierarchii Nieba, które jest zbudowane z pierwotnej antymaterii, był najwyższym posłem na sejmie w Niebie i prawą ręką Boga Ojca, który jest Absolutem w Niebie. Lucyper wiedział wszystko, o czym Bóg Ojciec wiedział, a nie znał tylko tajemnicy Boga Ojca, którą był zamknięty i pilnowany kufer. Wiedza Lucypera była równa wiedzy Boga Ojca, z wyjątkiem wiedzy o zawartości kufra, o której Lucyper nic nie wiedział i nie znał tej wtórnej wiary Boga Ojca, która była zamknięta w kufrze. Ta wiedza o zawartości kufra była martwa.

Bóg Ojciec jest sprawiedliwy i musiał dla swojej wtórnej, niesprawiedliwej i złej wiary uczynić w niebie tajemnicę, by kłamliwa i diabelska wiara przeznaczona była dla jednego piekła. By istniało Niebo dla dobrej, prawdziwej wiary i musiało istnieć piekło dla złej i kłamliwej wiary- by istniała wiara w istnienie jednego Nieba i musiała istnieć przeciw wiara przed istnienie Nieba- dla jednego piekła- by istniała racjonalna, rozumowa wiara Boga Ojca dla jednego Nieba i musiała istnieć irracjonalna "bez rozumowa" wiara Lucypera dla drugiego piekła. Lucyper w Niebie miał racjonalną wiedzę i boską wiarę Boga Ojca i wiedział, że przed Niebem nic nie istniało, ale i miał ciekawość, co było w tajemnicy Boga? Ciekawość Lucypera bez sprawdzenia tajemnicy Boga Ojca, była jego pytaniem bez odpowiedzi. Same pytania bez odpowiedzi nie dawały mu spokoju. Lucyper postanowił szukać klucza do tajemniczego kufra. Lucyper wykorzystywał sytuację nieobecności Boga Ojca w jego sypialni i tam szukał klucza... Lucyper tak długo szukał, aż znalazł złoty klucz w łożu Boga Ojca pod Jego poduszką.


Czym jest Bóg ? Bóg od zawsze był i jest mową, którą utrwala się w pismo to Bóg. I wyższego rozumu od wiary w mowę utrwaloną w pismo – już nie ma. Cały świat składa się z mowy utrwalonej w pismo. Wszystko co dzieje się w Polsce i na świecie, dowiadujemy się o tym z mowy utrwalonej w pismo. O osiągnięciach nauki dowiadujemy się z radia, telewizji, gazet i książek. Wszelkie relacje, które zachodzą między ludźmi przekazywane są za pomocą mowy i pisma. Tak więc wiara steruje wszystkimi relacjami w informacjach. Wiara, która jest najwyższym rozumem, modyfikuje mowę, która zachodzi w relacjach między ludźmi O tym, że kula ziemska jest okrągła i obraca się wokół słońca, wiadomo jest tylko z odkrycia i mowy Mikołaja Kopernika, która jest utrwalona w pismo to Bóg. Nikt z ludzi żyjących obecnie nie widział Mikołaja Kopernika. A ten co go widział 500 lat temu, potwierdza to jedynie za pomocą mowy, która utrwalona jest w pismo to Bóg, bo mowa utrwalona w pismo jest gwarantem dla wiary o istnieniu Mikołaja Kopernika. Mowa utrwalona w pismo, to w jednym słowie jest Bogiem. Reasumując całość mowy utrwalonej w pismo - abecadło to jest Bóg.
Człowiek powstał z błędu wiary, który istniał w pierwotnej antymaterii. I z tego błędu wiary w antymaterii zaistniała wtórna materia, która jest wymuszoną wiarą i skazaną dla jednego piekła i wiecznego amen dla przeklętej i odwrotnej wiary w przeklętego ducha i syna i ojca nazwiska. Gazeta, która będzie wydawana pod moimi auspicjami nazywać się będzie: Prawda Absolutna. Będzie to tygodnik o rewelacyjnej tematyce, jakiej jeszcze nie było w historii wydawniczej, O istnieniu śmierci wiecznej i piekła, wiemy od wiary i Stwórcy, który stworzył człowieka z błędu wiary, do grobu i dla wiecznego piekła. O istnieniu życia wiecznego i Nieba wiemy od Boga, który się rodzi dla ukrzyżowania wiary i dla wiecznego Nieba. Kościół nas uczy, że Bóg się rodzi dla skrzyżowanej wiary i dla wiecznego Nieba, a człowiek umiera i jest składany do grobu w „nic”, tylko w przeciw Nieba i bez przeczenia, tylko dla wiecznego piekła! Wymieniam tu Jezusa Chrystusa, który urodził się dla ukrzyżowania wiary i jako „ człowiek” został złożony do grobu – w nic, bo nic nic nie znaleziono w grobie po „śmierci Jezusa”, tylko płótno po nim, które jest szmacianą wiarą składaną do grobu, dla niewiary w nic, tylko w ludzki sprzeciw Nieba i bez przeczenia tylko dla piekła i dla odwrotnej wiary w przeklętego ducha i syna i ojca nazwiska amen.- Bo przed jednym Niebem nic nie istniało, tylko przeklęta wiara, która była zamknięta w tajemnicy Boga Ojca w hermetycznym kuferku. I zawartość tego kufra skazana była dla wiecznego piekła. Tak więc niech człowiek nie myśli, że jego materialne ciało wstanie z grobu, bo kłamstwo wtórnej wiary nie wstaje z grobu. Jedynie anty materialna dusza Boga odłącza się od materialnego ciała człowieka i przechodzi w stan czystej antymaterii, która po anihilacji jest substancją o wiele doskonalszą od naszej materii. Nikt w obecnym czasie z ludzi żyjących teraz, nie widział Jezusa w Betlejem i Jerozolimie, bo to było 2000 lat temu. O nim wiadomo jest tylko z rysunków, rycin, pamiątek i mowy utrwalonej w pismo to jest Bóg. Wtedy jeszcze nie była znana fotografia i nikt dla Jezusa nie robił zdjęć. Poza wiarą w Boga, który jest mową utrwaloną w pismo, nie ma innych dowodów na Jego istnienie... -
Jezus istnieje, bo wiara w mowę utrwaloną w pismo istnieje i to jest Bóg i wyższego rozumu od wiary już nie ma! A powyższy opis o Jezusie jest tylko interpretacją wiary w rozum.


Fatalizm Ja cały czas dostaję złą, negatywną i szaloną wiarę w każdej dziedzinie życia. Moja myśl idzie śladem nieznanym jeszcze dla ludzkości i dla mnie los źle się układa w życiu. Ale nie stawiam w sobie sprzeciwu, bo mam świadomość, że moim celem i zadaniem jest odwrócenie tego złego, negatywnego i szalonego losu życia, na życie dla mnie dobre, spokojne i pozytywne. Ja mam przed oczami ten mój obraz dobrego, spokojnego i pozytywnego życia. Obrócę całą świadomość, by ten widziany przeze mnie obraz pozytywu, spokoju i dobra stał się realną rzeczywistością i spełnieniem na ziemi. Ja dostaję cały czas diabelską wiarę z piekła, którą interpretuję w rozum i w boską wiarę dla Nieba na ziemi, by spełniła się apokalipsa.
Wiara w siebie kogoś jest najwyższym rozumem i wyższego rozumu od wiary już nie ma!...
Istnieją tylko dwie wiary na ziemi: pierwsza jest boską wiarą w pierwsze TAK, która służy dla jednego Nieba. I druga to jest diabelska wiara w drugie, przerwane nie,bo która służy dla jednego piekła. Wiara Boga Ojca bez przeciw wiary Lucypera „nie istnieje”.
Przyczyna stworzenia. Przyczyną stworzenia Boga Ojca była wiara w Jego istnienie, która jest najwyższym rozumem Boga Ojca. - I wyższego rozumu od wiary już nie ma! A tylko wiara w swój sprzeciw jest najniższym rozumem, którą Bóg Ojciec zamknął w tajemnicy Nieba jako jej błąd i tym samym ukrył jej zawartość przed oczami aniołów.
- Przyczyną stworzenia człowieka był błąd wiary, którą Lucyper otworzył z zakazanej tajemnicy Boga Ojca w Niebie. Lucyper po otwarciu tajemnicy, został opętany przeklętym demonem Boga Ojca i Lucyper stworzył człowieka z tego błędu wiary i dlatego człowiek jest niedoskonałym i śmiertelnym stworzeniem.
Po wykryciu zakazanej tajemnicy wiary przez Lucypera, to teraz wiara Boga Ojca bez przeciw wiary Lucypera - „nie istnieje”.
Rozważanie:
Pierwotna wiara bez wtórnej przeciw wiary - „nie istnieje”.
Wiara w życie wieczne bez przeciw wiary w śmierć wieczną - „nie istnieje”. - Bo wiara w życie wieczne w Niebie bez przeciw wiary w śmierć wieczną w piekle - „nie istnieje”. Niebo bez piekła nie istnieje. Wiara w słowo bez błędu wiary - „nie istnieje”.
Dobro bez zła - „nie istnieje”. Mężczyzna bez kobiety - „nie istnieje”. Moja męska wiara bez Twojej żeńskiej przeciw wiary, którą w jedności ze mną oboje będziemy służyli dla różnicy wiary - „nie istnieje”.- Zdecyduj się na pierwsze Tak, bo to jest Twoje jedno Niebo, a drugie Twoje nie,bo to jedno piekło. Takie są wymogi Opatrzności wobec mnie i Ciebie. Jestem nowatorem nowej ideologii anty satanistycznej, bo jestem w posiadaniu wiedzy z tajemnicą wiary – nie z tej ziemi.
Kobieta jest świątynią miłości, wiary i nadziei.- Gdy kochasz wiarę w siebie kogoś, to napisz do mnie, bo abecadło to jest Bóg i damy wiarę w miłość i nadzieję dla siebie. Uczynię Cię Boginią w moim królestwie rozkoszy. Wiara jest widzeniem obrazu przed jego zaistnieniem. Ja to widzę i czuję i Ty to zobaczysz i poczujesz.
Potrzebuję dziewczyny, by miała chęć i potrzebę przyjmowania ode mnie boskiej wiary, nadziei i miłości. My oboje w jedności i duecie będziemy demaskowali satanistyczną, diabelską przeciw wiarę. Są tylko dwie wiary: boska i diabelska. - Boska jest wiarą w siebie kogoś dla kogoś.- A diabelska jest niewiarą w siebie kogoś w jednej osobie, tylko w swój sprzeciw dla kogoś w drugiej i bez przeczenia diabelska wiara służy tylko dla jednego piekła, które jest przeciw dla jednego Nieba.


* * * * * * * * * * *
Człowiek niewierzący w Boga, nie wierzy boską wiarą w siebie kogoś dla kogoś, tylko diabelską wiarą w swój sprzeciw dla kogoś i bez przeczenia w nic nie wierzy i w nikogo, tylko w swój diabelski sprzeciw. Proszę mi wybaczyć Drogie Panie, że parafrazuję w treści tej tajemnicy, a czynię tak w celu dobrego oswojenia się z czytaną tajemnicą wiary. - Bo ja bez Ciebie - „nie istnieję” i Ty „nie będziesz istniała” beze mnie. Parafrazuję i po to moja Droga Pani, abyś zmieniła

swoje złe myślenie o mnie na dobre myślenie. Ze zmianą Twego złego myślenia o mnie, zmieni się Twoja zła wiara na dobrą wiarę o mnie- Wiara jest synchronizacji z myśleniem.

* * * * *
20. 03. 08 r. Przed Niebem, które jest czymś, nic nie istniało, tylko wtórna przeciw wiara – w nic, tylko w przeciw Nieba, która była w Niebie w zakazanej tajemnicy u Boga Ojca, której zawartość była znana tylko Bogu Ojcu i tajemnica przeznaczona była dla drugiego rozumu po Niebie – dla jednego piekła. Bóg Ojciec jest wiarą w świadomość swego istnienia w jednym Niebie. - I wtórnie musiał dać wiarę przed swoje istnienie i wyżej od Nieba w nic nie mógł uwierzyć, tylko w swój sprzeciw, bo przed Niebem nic nie istniało. Bóg Ojciec musiał tę wtórną wiarę dawać przez łzy, które wylewał z siebie do tajemnicy, którą był kufer hermetycznie zamykany. I aniołowie nie widzieli tego, co Bóg Ojciec wlewał do kufra. Bóg Ojciec w tajemnicy przed aniołami wylewał z siebie łzy do kufra, bo w Niebie łzy i płacz nie były znane dla aniołów. Bóg Ociec po wylaniu swoich łez do kufra, zamknął kufer na klucz i z tego kufra uczynił w Niebie zakazaną tajemnicę. Bóg Ojciec ustawił ten kufer w swoim pałacu w jednej komnacie. Do pilnowania kufra wyznaczył straż, by pilnowała go przed otwarciem. Bóg Ojciec klucz od tego kufra ukrył w swojej sypialni, w swoim łożu pod poduszką. Bóg Ojciec uczynił tajemnicę prawidłowo i sprawiedliwie. Niebo funkcjonowało dalej bez zakłóceń i dobrze. Niebo nie znało łez, płaczu ani smutku, aż do pewnego momentu, gdy ktoś otworzył w Niebie zakazany tajemnicą kufer... Tym kimś był Lucyper. Lucyper, gdy otworzył zakazany kufer, to najpierw zobaczył w nim „nalaną wodę” i dalej już nic nie wiedział, że to były święte łzy Boga Ojca przeklęte w wodę. I dalej Lucyper już w nic nie wierzył, tylko w swój sprzeciw dla „wody”, którą miał w oczach i bez przeczenia tylko w swoje serce, w którym miał już piekielny ogień, który go palił. Pierwszą winą wiary były oczy, a drugą winą było serce. Lucyper wierzył w siebie dopóty, dopóki nie zobaczył zawartości kufra. A, gdy zobaczył jego zawartość, to wtedy już nie uwierzył w siebie, tylko musiał dać i dawać wiarę tylko w swój sprzeciw i odwrotnie już musiał wierzyć, tylko w swoje piekło, bo wyższego rozumu od wiary w Niebo już nie było i nie ma!

* * * * * * * * * * * * * * *
Pierwotna wiara jest wiarą pozytywną, dobrą i świętą, to jest wiara w Imię Ojca i Syna i Ducha świętego, która służy dla jednego Nieba. A wtórna wiara to jest wiarą negatywną, złą i przeklętą wiarą – w nic, tylko w przeciw Nieba i bez przeczenia tylko dla piekła, czyli jest odwrotną wiarą w amen dla przeklętego ducha i syna i ojca nazwiska, która służy dla jednego piekła.
Pierwotna wiara jest demokratyczną, wolną, racjonalną wiarą w życie wieczne w Niebie.
A wtórna przeciw wiara to musi być wymuszoną, socjalistyczną i irracjonalną wiarą w śmierć wieczną w piekle.
* * * * * * * * * *
Kto jest ze mną, jest za wiarą w siebie dla Boga Ojca. A kto jest w swój sprzeciw dla mnie, to jest w swój sprzeciw dla Boga Ojca i bez przeczenia wierzy i służy tylko dla przeciw wiary Lucypera... Jestem w posiadaniu całej tajemnicy wiary, która jest wyznawaną cząstką tajemnicy wiary Kościoła, którą będę systematycznie wykrywał.

O tym, że istniał Mieszko I, który był pierwszym królem Polski i przyjął chrzest Polski, wiadomo jest tylko z pisma, które jest mową utrwaloną w pismo.


* * * * * * *
Abym ja mógł pokonać przeciw wiarę antychrysta , wiarą Chrystusa, to koniecznie jest mi potrzebna Twoja pomoc materialna i finansowa, bym miał przewagę wiary Chrystusa nad przeciw wiarą antychrysta. Ten apel kieruję do wszystkich, co wierzą w siebie kogoś dla kogoś i służą obstawą dla Boga Ojca. I od takich ludzi oczekuję pomocy, co chcą zmiany światopoglądu o 180 stopni. Należy najpierw e-mailem zadeklarować swoją chęć i rodzaj pomocy dla mnie na rzecz budowy konstanty wiary i mojej gazety, którą będę wydawał. Oto mój adres internetowy: prawda absolutna @ wp.pl > Interesuje mnie tylko dobra wiara ludzi, którą ja posiadam, a zła wiara mnie nie interesuje.
Zawsze we wieczności istniała i istnieje pierwotna i dobra wiara w coś, to wiara we wieczne Niebo. I musiała istnieć w Niebie zakazana tajemnica z wtórną przeciw wiarą- w nic, tylko w przeciw Nieba i bez przeczenia to musiała być zła wiara skazana dla wiecznego piekła, bo przed Niebem i Bogiem Ojcem nic nie istniało, tylko wtórna wiara Boga Ojca, która była w Nim niewydolna. Bóg Ojciec musiał tą złą, niewydolną wiarę wylać z siebie i zamknął ją w tajemnicy, którą przeznaczył dla jednego piekła. Dobra wiara jest racjonalną, życiową i pozytywną wiarą w siebie kogoś dla kogoś, która służy dla Boga Ojca i jednego Nieba.
A zła wiara jest irracjonalną, śmiertelną i negatywną wiarą w nic i w nikogo, tylko w swój „bez rozumowy” sprzeciw dla kogoś i bez przeczenia w nikogo, tylko w przeciw Nieba i bez przeczenia ta zła wiara służy tylko dla Lucypera i jednego piekła.
Pokłońcie się Ojczyżnie, jaką jest Polska!
Lucyper stworzył człowieka dla swojej przeciw wiary, którą poznał w tajemnicy Boga Ojca, by człowiek nie wierzył w siebie dla Boga Ojca, tylko w swój sprzeciw dla Boga Ojca i bez przeczenia tylko w siebie dla Lucypera. A, że człowiek był stworzony z błędu wiary, więc nie wierzył w siebie dla Lucypera i nie wierzył w siebie dla Boga Ojca, tylko w swój sprzeciw dla Boga Ojca i w swój sprzeciw dla Lucypera. Lucyper widząc, że człowiek to błąd wiary, który nie nadaje się do obstawy za Lucyperem przeciwko Bogu Ojcu, więc wygonił pierwszych ludzi – Adama i Ewę ze swego laboratorium w Niebie – na ziemię.

Lucyper był najwyższym posłem na Sejm w Niebie i wiedział wszystko, o czym Bóg Ojciec wiedział i wierzył pierwotną wiarą w prawdę, że przed jednym Niebem nic nie istniało, a nie znał tylko tajemnicy Boga Ojca. A, gdy poznał zawartość kufra, który był tajemnicą i zobaczył w nim „nalaną wodę”, to w nic już nie uwierzył i nie wierzył, tylko musiał już wierzyć wtórną wiarą w swój sprzeciw prawdzie jednego Nieba, tylko w swoje kłamstwo istnienia drugiego nie,ba i bez przeczenia to musiała być zła i przerwana wiara, skazana dla jednego piekła, które nim zawładnęło. Nie mógł już wierzyć pierwotną wiarą w siebie dla Boga Ojca, tylko już musiał wierzyć wtórną wiarą w swój sprzeciw dla siebie i Boga Ojca w Niebie i bez przeczenia, tylko w siebie złego demona i w swoje jedno piekło! Lucyper nie był już świadomy i nie wiedział, że w nim już piekielny demon siedział, który wciągał go do piekła. Lucyper nie miał już powrotu do swojej pierwotnej wiary, która jest najwyższym rozumem, tylko musiał już korzystać ze swojej wtórnej przeciw wiary, która jest „najniższym rozumem”. Lucyper nie zdawał już z tego sprawy, że był opętany piekielnym demonem.

To, gdy przekazujemy swoje myśli, mowę i litery – to jest Bóg.
Co to jest śmierć?

Śmierć jest tylko przeciw wiarą składaną do grobu dla niewiary w nic, tylko w przeciw Nieba i bez przeczenia tylko dla piekła.

Przeprowadziłem racjonalny eksperyment w celu poznania tajemnicy śmierci i dostałem odpowiedź. I oto jest definicja śmierci:

Podczas śmierci materialnego ciała człowieka, następuje fizyczny moment anihilacji i przestawienie świadomości z materialnego ciała człowieka w „antymaterialną duszę Boga”. - A nieprzestawne ciało człowieka rozkłada się w nieświadomość do grobu dla wtórnej przeciw wiary i dla niewiary w nic, tylko w przeciw Nieba i bez przeczenia tylko dla jednego piekła. Na kuli ziemskiej pierwotna wiara bez wtórnej przeciw wiary – nie istnieje!
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morbid visions
Stały bywalec
Stały bywalecDołączył: 06 Cze 2008
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 17:19, 25 Lip 2008    Temat postu:

Po pierwsze, przepraszam, ale Twojej wypowiedzi nie da się przeczytać.Jest tak nieskładnie i chaotycznie napisana, że nie wiem.Poza tym, dla mnie ten tekst jest pozbawiony sensu.Dlaczego dałeś/łaś w środku anons towarzyski?Nie moge również zrozumieć opowieść z "Lucyperem" w roli głównej.Jaki ma ona cel?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiler
VIP
VIPDołączył: 17 Lut 2007
Posty: 839
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Piła, Święta Rodzina

PostWysłany: Pią 20:08, 25 Lip 2008    Temat postu:

Zgadzam się z Tobą. Jak dla mnei temat do zamnięcia lub nawet usunięcia.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Prawda Absolutna
Gość


PostWysłany: Pon 13:45, 28 Lip 2008    Temat postu:

KILLER i MORBID

Nie mam internetu i na posty będę odpowiadał 1, 2 razy w tygodniu.
Myślałem , że Tajemnicę Nieba, która jest we mnie stałą konstantą „nikt nie będzie czytał”. I dla frajdy wstawiłem tam ogłoszenie towarzyskie. A teraz okazuje się, że niektórzy przeczytali i wypowiedzieli się. Moderatorze, usuń proszę z Tajemnicy Nieba tylko to ogłoszenie towarzyskie. - Kobieta jest przyczyną grzechu śmiertelnego cudzołóstwa i nie pasuje, by w tak czystej Tajemnicy Nieba był umieszczony ten „brudny anons”. Niektórym przeszkadza ten anons i mi też już to przeszkadza. Wobec tego, Drogi Moderatorze usuń z treści tej Tajemnicy Nieba treść tego ogłoszenia towarzyskiego, bo ono już i mnie w oczy kole! W dalszej tajemnicy wiary będę piętnował śmiertelny grzech cudzołóstwa. Jestem za tym, by karać za cudzołóstwo, bo grzech ten jest przyczyną rozpadu dużej części związków małżeńskich.
*** ***** ***
Jestem katolikiem i sumienie nie zezwala mi na to, by dziewczyna przed ślubem była bez dziewictwa, czyli bez wianuszka. Jestem wrogiem zdrad w małżeństwie. Jestem wrogiem zdrad w małżeństwie. Kobieta jest świątynią miłości dla mężczyzny i wskazane jest, by do ślubu przystępowały dziewczyny bez grzechu cudzołóstwa, czyli by były dziewicami. Chętnie podyskutuję ze zwolennikami mojego nowego światopoglądu, jakiego jeszcze nie było w historii ludzkości. Jestem zdecydowany sprzedać swoją nową ideologię dla nowej gazety „Prawda Absolutna”, którą zarejestrowałem i chcę wydawać na cały świat. Bo takiego tematu jeszcze nie było. To ewenement na skalę światową. W kontekście zainteresowania i sprzedaży mojej idei, szukam odpowiednich dziennikarzy do pracy i redagowania mojej gazety. Sprzedam swoją ofertę dla branży wydawniczej.
*** ***** ***
Dla zainteresowanych tą dziedziną fideizmu i transformacją przejścia w inny wymiar – anty materialnego wszechświata, który jest zbudowany z antymaterii, chętnie odpowiem na pytania.

Prawda Absolutna
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morbid visions
Stały bywalec
Stały bywalecDołączył: 06 Cze 2008
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 14:19, 28 Lip 2008    Temat postu:

Uważamy po prostu, że ogłoszenia towarzyskie nie pasują do ogólnej koncepcji tego forum.Są tutaj poruszane sprawy związane z wiarą i problemami ludzkimi.Po drugie, jak to, przecież Kościół od zawsze(chyba) konstatował, iż kobiety chcąc wyjść za mąż muszą być dziewicami.Powiedz mi, przyjacielu, jaki jest cel Twoich wszystkich rozważań?Co chcesz osiągnąć?Zaintrygowałeś mnie swoim pomysłem, przybliż bliżej jesli możesz swój pomysł.Do kogo miałaby byc kierowana ta gazeta, co miałoby być w niej zawarte.Idea bardzo atrakcyjna, napewno zainteresowałoby wielu ludźi.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiler
VIP
VIPDołączył: 17 Lut 2007
Posty: 839
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Piła, Święta Rodzina

PostWysłany: Pon 19:20, 28 Lip 2008    Temat postu:

Ja bardziej sie zastanawiam nad pewną sprawą. Ta transformacja przejścia w inny wymiar. Co to ma własciwie oznaczać? Czy to nei kłóci się z wiarą w Boga wyznwaną przez katolików?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morbid visions
Stały bywalec
Stały bywalecDołączył: 06 Cze 2008
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 20:01, 28 Lip 2008    Temat postu:

Nie chce tutaj się wypowiadać za kolegi rozważania, On najlepiej wie co chce przekazać, ale moim zdaniem, to jest to co w filozofii nazywane jest transcendencją.Jak właśnie wyczytałem, ten stan osiąga się za życia, także jest to pewna forma hipnozy, jak sądze. Wydaje mi się, iż jest to niezgodne z wiarą Chrześcijańską, ale poczekajmy na odpowiedź kolegi:)czy to w ogóle o to chodzi:)tak na marginesie, piszesz bardzo dużo, lecz jesteś bardzo enigmatycznym człowiekiem. Bardzo szybko przeskakujesz z tematu na temat, proponuje uściślić troszke wypowiedźWesoly

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiler
VIP
VIPDołączył: 17 Lut 2007
Posty: 839
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Piła, Święta Rodzina

PostWysłany: Wto 10:04, 29 Lip 2008    Temat postu:

Zgadzam się z Morbid vision. Dzięki za ta transcendencję - więcej mi to mówi niż wyrażneie, którego użył kolega Wesoly
POczekajmy, aż się wypowie bardzioej na ten temat. Bo być może chodzi o coś zgodnego z wiarą chrześcijańską. Zobaczymy Wesoly Czekamy na przybliżenie tematu Wesoly
Sugerowałbym dwie sprawy - autor posta ma prawo w neigo ingero2wać - wiec zmień jego treść i popraw sam, nie czeksaj na admina Jezyk
i druga - popieram Morbid visions. Jesli wyrażałbys się na jedne konkretny temat - io potem po zakończeniu dyskusji na niego zaczynał inny - byłoby lepiej Wesoly


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prawdaabsolutna
Początkujący
PoczątkującyDołączył: 11 Sie 2008
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 14:50, 11 Sie 2008    Temat postu:

Transformacja, to innymi słowy jest transfiguracja, czyli przemienieniem pańskim. Jest to przejście świadomości z materialnego ciała w anty materialną duszę. Taki sam stan transfiguracji miał Jezus Chrystus,. Taki sam stan transfiguracji i ja doświadczyłem. Moje materialne ciało było całkowicie martwe na mojej anty materialnej duszy. Ciało nie miało ciężaru, wagi ani czucia. A ja szedłem po ziemi i wszystko na sobie sprawdziłem. W trakcie przebywania mnie w tym stanie „czas dla mnie nie istniał”. Ja cały czas interpretuję tajemnicę wiary w rozum.
***
Tak więc Drogi Przyjacielu Nieba, ten temat wiary we mnie jest wiecznie żywy, nieśmiertelny, a poza tym atrakcyjny.
Po transfiguracji Twoja anty materialna dusza, tak nazywa na tu, stanie się materialnym ciałem tam. Wezwana będzie przed oblicze Absolutu, który jest Bogiem Ojcem. Mam rację, bo sprawdziłem to eksperymentalnie...
Stąd przeszedłem tam i stamtąd wróciłem tu – bez śmierci klinicznej!
***
Każdy człowiek w swojej jażni ma 3 „Ja”. 1. Wysokie, Nadświadome, boskie i nieśmiertelne „Ja”. 2. Średnie, Świadome, ludzkie i śmiertelne „Ja”. 3.Niskie, Podświadome. diabelskie i „śmiertelne „Ja”.
Gdy nie przekona Cię moje Wysokie, Nadświadome i boskie „Ja” z wiarą Boga Ojca, to przekona Cię moje Niskie, Podświadome, diabelskie „Ja” z przeciw wiarą Lucypera!
Gazeta moja będzie interpretowała wykrywaną tajemnicę wiary w rozum i egzekwować
będzie winę Lucypera przeciw wiary na rzecz wiary Boga Ojca.
Gazeta będzie wydawana na całą Polskę i poza jej granice – w kilku językach...


Kościół ma w dekalogu przykazanie, by do ślubu przystępowały tylko dziewice. Ale skorumpowany kler nie karał winnych dziewczyn za złamanie przykazania przed ślubem. Za pieniądze kler dopuszczał do ślubu nawet dziewczyny trudniące się nierządem. Kler sam łamał 6-te przykazanie z parafiankami i nierządnicami i nie mógł karać dziewczyn za łamanie szóstego przykazania – zakazem udzielania ślubu.
Są tylko dwie wiary:
Boska wiara w siebie Boga dla Boga Ojca i diabelska przeciw wiara dla siebie Boga i bez przeczenia tylko w siebie człowieka dla Lucypera. To Lucyper dla swojej przeciw wiary założył Kościół, by ludzie nie wierzyli boską wiarą w siebie Boga dla Boga Ojca, tylko by wierzyli diabelską przeciw wiarą w swój sprzeciw dla siebie Boga i bez przeczenia tylko w siebie człowieka dla Lucypera.
To Lucyper stworzył człowieka ze swego błędu wiary, dla swojej obstawy przeciwko Bogu Ojcu. Ten błąd wiary opętał Lucypera, gdy otworzył zakazaną tajemnicę Boga Ojca, w której była przeklęta przeciw wiara!
Wiara dobrego Boga Ojca nie istnieje bez przeciw wiary złego Lucypera.
„Nie istniała” wiara w Niebo dopóty, dopóki nie była wykryta tajemnica z przeciw wiarą piekła! Tak więc Drogi Przyjacielu Nieba, Kościół nie służy dla boskiej wiary w siebie Boga dla Boga Ojca i jednego Nieba na ziemi, tylko służy dla diabelskiej przeciw wiary dla siebie Boga i bez przeczenia tylko w siebie człowieka dla Lucypera i jednego piekła!
Lucyper po otwarciu kufra został opętany diabelską przeciw wiarą. I uroił sobie istnienie drugiego nieba przed istnieniem Boga Ojca...A w rzeczy samej jego diabelska wiara w „istnienie drugiego nieba” była tylko przerwaną wiarą w drugie nie,bo i skazaną była dla jednego piekła!
Bóg jest wiarą w siebie Boga dla Boga Ojca, a niewiarą w swój sprzeciw. A przeciwny diabeł jest niewiarą w siebie Boga, tylko w swój sprzeciw dla siebie Boga i bez przeczenia tylko w siebie człowieka dla Lucypera.

Jestem natywistą z wrodzoną ideą anty materializmu i pośrednikiem dwóch wiar przeciwnych sobie: wiary Boga Ojca i przeciw wiary Lucypera.
Przeskakiwanie mojej myśli z tematu na temat jest konieczne, by nie było monotonii i nudy. A poza tym te "skaczące tematy" przekazuję jedną boską wiarą. Jestem enigmatyczny, bo jeszcze nie poznałeś mojej różnicy wiary. Moja gazeta będzie największym i najsilniejszym medium w Polsce i na świecie
i będzie wydawana we Wrocławiu 1 raz w tygodniu. Boska wiara w prawdę Boga Ojca, że Lucyper stworzył człowieka, złamie diabelską przeciw wiarę w kłamstwo Lucypera, że „ Bóg stworzył człowieka”.
***
To jest racjonalna prawda, że Bóg Ojciec, gdy stwierdził w sobie błąd wtórnej przeciw wiary nie trzymał go w sobie, lecz wylał go z siebie i zamknął w tajemnicy, by aniołowie nie widzieli na oczy tego błędu wiary, który był w kufrze i przeznaczył ten błąd wiary dla drugiego rozumu po Niebie dla 1-ego piekła. I Bóg Ojciec sprawiedliwy nie mógł z tej wadliwej wiary stworzyć śmiertelnego, niedoskonałego człowieka i wtórny świat materii, który jest niedoskonały, przemijający i wadliwy

Prawda Absolutna


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prawdaabsolutna
Początkujący
PoczątkującyDołączył: 11 Sie 2008
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 14:52, 11 Sie 2008    Temat postu:

P.S.

Na innym forum zamieściłem swoją tajemnicę Nieba. Ale tam moderatorzy na usługach Lucypera przeciw wiary usunęli większą część tekstu i zablokowali mi dalszego wykrywania tajemnicy i jej komentowania. No cóż, służyli tylko dla Lucypera wiary w przeciw dla mojej wiary Boga Ojca.
P.S.2

Jestem natywistą z wrodzoną ideą i moja myśl naturalnie interpretuje wiarę w rozum. A moderatorzy bali się wierzyć w swój rozum, bo jak jego nie mają, to nie mają w co wierzyć i postawili tylko swój bez rozumowy sprzeciw dla mojej wiary Boga Ojca i usunęli z forum zrozumiałą treść mego tekstu. Oni przez brak swego rozumu, nie mogą mnie zrozumieć i nie chcieli, by inni mnie czytali i zrozumieli. I dlatego ingerowali w moją treść i usunęli ją bez mojej zgody autora. A ten bez rozumowy sprzeciw moderatorów dla mojej treści, to właśnie „rozum” Lucypera. Takich moderatorów na tym forum Lucyper przyjął do pracy z brakami w wykształceniu i o wątpliwym ilorazie inteligencji. I na takich ludzi liczy Lucyper, by nie wierzyli w swój rozum dla Boga Ojca i nie służyli Jemu, tylko by wierzyli w swój bez rozumowy sprzeciw Lucypera i służyli tylko dla Lucypera i 1-ego piekła.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prawdaabsolutna
Początkujący
PoczątkującyDołączył: 11 Sie 2008
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 14:53, 11 Sie 2008    Temat postu:

Gdy ktoś uwierzy w siebie dla mnie, to niech zadeklaruje swoją wiarę dla mojej wiary Boga Ojca i razem wystąpimy przeciwko Lucypera przeciw wiary. Będziemy demaskować i krytykować błędy przeciw wiary Lucypera w ludziach. Ja jestem pośrednikiem między wiarą Boga Ojca i przeciw wiarą Lucypera. W treści tej tajemnicy wiary idzie mi też o zatrudnienie pracowników do mojej gazety, która będzie kompromitowała Kościół, jego niewydolną i fałszywą wiarę o stworzeniu człowieka. Od pracowników wymagam silnej wiary w siebie, młodości, inteligencji i elegancji. Wykluczam posiadanie satanistycznej i fałszywej wiary.
Ja swoją tajemnicę Nieba, którą wykryłem na forum internetowym wystawiłem ją do sprzedania. Ja tą tajemnicę wiary odkupiłem od piekła, zinterpretowałem wiarę w rozum i sprzedaję ją dla swego interesu, czyli dla wydania swojej gazety dla 1-ego Nieba na ziemi. Gdy ja sprzedaję tajemnicę Nieba dla interesu, to kupcy (sponsorzy) będą mieli interes z mojej gazety, bo takie jest prawo mnożenia pieniędzy w kapitaliżmie.

Prawda Absolutna


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiler
VIP
VIPDołączył: 17 Lut 2007
Posty: 839
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Piła, Święta Rodzina

PostWysłany: Wto 18:20, 12 Sie 2008    Temat postu:

Cóż, jak dla mnei Mordib Vision nawet w swoich przypuszczeniach trafił. Czytając nawet pobieżnie idzie zauazyć błedy dogmatyczne, jesli nie nazwać teog herezją - w kontekście chrześcijańskim. Mam wrażenie, że próbuje utworzyć nowy ruch religijny,m opierający się w głównej mierze na emocjach, które są najbardzioej zwoednicze.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morbid visions
Stały bywalec
Stały bywalecDołączył: 06 Cze 2008
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 12:56, 13 Sie 2008    Temat postu:

Zaintrygowała mnie jedna kwesita. Mam prośbe, odpowiedz mi na pytanie, oczywiście z czysto subiektywnej storny, kim według siebie jesteś? Padło u Ciebie sformułowanie, jeśli dobrze pamiętam "pośrednik" między Bogiem a "Lucyperem". Mógłbyś rozwinąć ten wątek?.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prawdaabsolutna
Początkujący
PoczątkującyDołączył: 11 Sie 2008
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 13:03, 18 Sie 2008    Temat postu:

Każdy człowiek ma w swojej jaźni 3 „Ja”. 1, Wysokie, Nadświadome, boskie „Ja” z wiarą Boga Ojca. 2, Niskie, Podświadome, diabelskie „Ja” z przeciw wiarą Lucypera. 3, Średnie, Świadome, ludzkie „Ja”, które jest z różnicą wiary w Pana Boga w jednym człowieku, który jest pośrednikiem między wiarą Boga Ojca i przeciw wiarą Lucypera.
*** ***** ***
Kościół ubliża dla wiary Boga Ojca tylko Lucypera przeciw wiarą dla prawdy i bez przeczenia okłamuje ludzi, że „ Bóg ich stworzył”, a zataja wiarę w prawdę Boga Ojca, że to Lucyper stworzył człowieka ze swego błędu wiary, który go opętał po wykryciu zakazanej tajemnicy Boga Ojca, by człowiek stanął po stronie Lucypera przeciwko Bogu Ojcu... A, że człowiek był stworzony z błędu wiary, więc nie wierzył w siebie dla Lucypera i nie wierzył w siebie dla Boga Ojca, tylko wierzył w swój sprzeciw dla Lucypera i w sprzeciw dla Boga Ojca.. Lucyper skonstatował, że stworzony człowiek to był błąd natury. Więc Lucyper wygonił pierwszych ludzi z raju (laboratorium) w Niebie – na ziemię.
Prawda Absolutna

P.S. W wysokim, Nadświadomym, boskim „Ja” jest wiara w siebie kogoś dla kogoś i ta wiara jest najwyższym rozumem i wyższego rozumu od wiary już nie ma. Taka jest wiara w słowo dla 1-ego Nieba. A w Niskim, Podświadomym, diabelskim „Ja” jest niewiara w siebie kogoś dla kogoś, tylko w swój sprzeciw dla kogoś, tylko w swój sprzeciw dla kogoś, a to bez przeczenia jest niewiara w nic i w nikogo, tylko w swój sprzeciw. A taka wiara w swój sprzeciw jest najniższym rozumem i błędem wiary, która służy tylko dla piekła! - I ten błąd wiary musi być złożony do grobu dla przerwanej wiary drugiego nie,ba... to dla 1-ego i wiecznego piekła! I piekło wiecznie musi wierzyć dla przerwanej wiary człowieka w grobie – w nic, tylko w swój sprzeciw nie,ba i bez przeczenia w swoje 1-no piekło!
Wiara w swój rozum bez sprzeciwu jest wiarą Jezusa Chrystusa.
A niewiara w swój rozum, tylko w swój bez rozumowy sprzeciw jest antychrysta przeciw wiarą.
Bez rozumowy sprzeciw jest tylko rozumem antychrysta, który jest przeciw wiarą dla wiary Chrystusowej.
Wiara w swój rozum bez sprzeciwu była wiarą Jezusa Chrystusa. A niewiara w swój rozum, tylko w swój bez rozumowy sprzeciw, jest antychrysta przeciw wiarą.

Prawda Absolutna


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morbid visions
Stały bywalec
Stały bywalecDołączył: 06 Cze 2008
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 13:15, 18 Sie 2008    Temat postu:

Przepraszam Cie bardzo, ale ja nie moge z Tobą prowadzić dyskusji. Piszesz tak nieskładnie, i niezrozumiale, że nie mam pojecią czasami, o co Ci w danym zdaniu chodziło. Poza tym dalej nie wiem do czego zmierzasz, albo masz fascynującą wyobraźnie, która podsuwa Ci takie myśli, albo robisz sobie tutaj jaja. Sam nie wiem, którą opcje wybrać.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Pon 11:49, 25 Sie 2008    Temat postu:

Rozum to jest Bóg, a sprzeciw dla rozumu to diabeł ! Ja chcę rozmawiać z kimś, kto zapoznał się z całą treścią mojej tajemnicy Nieba. Interesuje mnie ten co wierzy w siebie Boga dla mnie, czyli w swój rozum dla mego rozumu. A taki co nie wierzy w swój rozum, tylko w swój sprzeciw dla swego i mego rozumu, to ten mnie nie interesuje. Chcę, by to był ktoś, kto może spełnić moje oczekiwania i pomóc mi w założeniu i wydawaniu mojej gazety. Ja wykrył em swoją tajemnicę Nieba w celu jej sprzedania, a pieniądze ze sprzedaży będą na rozruch i wydawanie mojej gazety. Ja odkupiłem tę tajemnicę i teraz ją sprzedaję dla biznesu wydawania gazety, której tematyka będzie hitem wszech czasów . A bezinteresowne dyskusje, które prowadzą donikąd – mnie nie interesują... Komu podoba się ta tajemnica, chce pomóc dla mnie, bo widzi dla siebie zyski ze sprzedaży mojej gazety, to zapraszam. Gazeta spowoduje przewrót światopoglądu o 180 stopni. Takiej tematyki jeszcze nie było w historii wydawniczej. Treść tej gazety podważy kłamliwą wiarę dogmatyzmu i stary porządek świata. Nastanie nowa wiara, bo stara wiara jest już niewydolna i jest zakałą w XXI wieku. Stara wiara, która była kłamstwem wiary od początku świata, przejdzie do baśni i bajek.

Prawda Absolutna
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prawdaabsolutna
Początkujący
PoczątkującyDołączył: 11 Sie 2008
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 11:07, 15 Wrz 2008    Temat postu:

Przyjacielu Nieba!
O Lucku mowa jest dlatego, bo przez niego została wykryta zakazana tajemnica wiary, i z której to zaistniała wiara w Boga Ojca.
*****
Lucyper po otwarciu zakazanej tajemnicy wiary, nie uwierzył już w swoje pierwsze Niebo, bo już nie mógł. Tylko musiał wierzyć w swój sprzeciw prawdzie pierwszego Nieba, w swoje kłamstwo istnienia drugiego nieba. A bez przeczenia to musiała być jego przerwana wiara w drugie nie,bo Lucyper miał już w sobie 1-dno, prawdziwe piekło!

Prawda Absolutna


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prawdaabsolutna
Początkujący
PoczątkującyDołączył: 11 Sie 2008
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 10:31, 18 Wrz 2008    Temat postu:

Rozum to jest Bóg i to jest boska wiara. A sprzeciw dla rozumu to diabeł i diabelska przeciw wiara. I wyższego rozumu od wiary w swój rozum, a niewiary w swój sprzeciw dla rozumu – już nie ma!

Moim celem jest przewrócić świat do góry nogami, bo mój nowy światopogląd jest moją miłością!

Prawda Absolutna


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Prawda
Początkujący
PoczątkującyDołączył: 06 Lut 2009
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 14:48, 06 Lut 2009    Temat postu:

Kiler napisał:
Ja bardziej sie zastanawiam nad pewną sprawą. Ta transformacja przejścia w inny wymiar. Co to ma własciwie oznaczać? Czy to nei kłóci się z wiarą w Boga wyznwaną przez katolików?


nie kłóci sie raczej bo katolicy duchowni od zawsze okłamali i oszukiwali swoicj wiernych


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slav
VIP
VIPDołączył: 21 Lut 2009
Posty: 1707
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Pią 8:43, 27 Mar 2009    Temat postu:

widze tylko dwie mozliwosci dla ciebie..."prawdoabsolutna":

1. jezeli nie umiesz przyjmowac drug'ow...to tego nie rob, bo zle skonczysz.

2. a jesli nic nie zjadles...to proponuje sie przebadac...oczywiscie u psychiatry.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prawdaabsolutna
Początkujący
PoczątkującyDołączył: 11 Sie 2008
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 10:55, 30 Mar 2009    Temat postu:

Tajemnica Boga do sprzedania!!!
Abecadło to jest Bóg
-Adresy internetowe na forum, gdzie jest wykryta cząstka tajemnicy wiary z tajemnicą Nieba. 1<http:/ezoterra.pl / forum > 1.moja ścieżka,2.prawda absolutna.
2< [link widoczny dla zalogowanych] droga.fora.pl>1. Z życia wzięte 2. wiara na co dzień.3.Prawda Absolutna.
Jest to udowodniona teza dla Nauki, o istnieniu wiary służącej dla 1-ego Nieba i przeciw wiary służącej dla „drugiego piekła” na ziemi!
To jest materiał dowodowy, który podważa diabelską przeciw wiarę Lucypera na rzecz boskiej wiary Boga Ojca.
Przeczytaj na: <www.prawda-absolutna.yoyo.pl > w dziale artykuły. Pod tym adresem poznasz prawdę absolutną, Tajemnicy Nieba. Czarne litery na białym tle.
Apel do wierzących w Boga!

Zatrudnię do pracy i współpracy w mojej gazecie Prawda Absolutna.
Jak już zapoznałeś(aś) tajemnicę Nieba, to teraz, już wiesz, że ona była napisana abecadłem, a to co przeczytałeś(aś) jest Bogiem, bo wiara w abecadło w piśmie to jest Bóg. Wszystkie litery, czyli treść czytanej tajemnicy zarejestrowała Twoja Podświadomość.
I Twoja myśl jest już teraz zdolna do poświęceń i do interpretowania wiary w rozum dla Twego Wysokiego, Nadświadomego „Ja”. I masz już zdolność do myślenia, pisania i podjęcia pracy i współpracy z moją gazetą, która będzie tygodnikiem. Gdy podejmiesz decyzję do pracy w mojej gazecie, to zgłoś swój akces i chęć do pracy na mój adres e-mailowy redakcji.
Gdy podejmiesz decyzję do pracy to dobrze by było, abyś mieszkał(a) we Wrocławiu lub okolicach. Gdy się zdecydujesz na pracę, to napisz o sobie i prześlij na mój adres swoje dane. Twój wiek i stan cywilny, wykształcenie, czyli CV ze zdjęciem i list motywacyjny. Na mój adres <prawdaabsolutna@wp.pl>
W tej treści apeluję też do sponsorów o wpłaty na rzecz gazety.
-By gazeta ruszyła to potrzebne są pieniądze i sponsorzy. Wiara w treść gazety, która będzie wychodziła, to jest Bóg. A potrzebne pieniądze na rozruch to „diabeł”.
Boska wiara w gazetę bez diabelskiej przeciw wiary- nie istnieje. Życie to jest boska wiara, a śmierć to jest tylko diabelska przeciw wiara. Takie jest życie, które bez śmierci nie istnieje!

* * * * * * * * * * * * * * * * *
I Pani na rację w swojej wypowiedzi na forum, że to jest moja indywidualna wiara i ścieżka. I każdy z Was ma swoją indywidualną wiarę i ścieżkę.
* * * * * * * * * * * * * * * * *
Treść tajemnicy Nieba ja pierwszy poznałem i wykryłem dla Was, bo jestem do tego predysponowany. Tak więc czytelnicy jesteście zapładniani abecadłem tajemnicy wiary, którą poznaliście. I macie już prawo myśleć, pisać i redagować swoją wiarę. Pani ma rację, że człowiek jako materiał jest stworzony przez Lucypera do grobu i dla piekła.
* * * * * * * * * * * * * * * * *
Lucyper nie stworzył człowieka boską wiarą dla Boga Ojca i jednego Nieba.
Bo lucyper po wykryciu tajemnicy w Niebie i to co w niej zobaczył, to nie uwierzył już w jedno Niebo, tylko musiał uwierzyć dla przerwanej wiary w swoje drugie niebo i bez przeczenia jego przeciw wiara była tylko w swój sprzeciw dla Boga Ojca i skazana była dla 1-ego piekła. To ciekawość Lucypera wykryła zakazaną tajemnicę, bo ciekawość Lucypera była pierwszym stopniem do piekła!
- Ja nie mam czasu na dialog z czytelnikami forum i nie mam sojuszników, którzy by mi pomagali w tworzeniu redakcji. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) pracą w mojej gazecie i pomocą dla mnie, to wtedy sobie podyskutujemy, bo będę widział w Tobie sojusznika i znajdę w Tobie interesujący mnie potencjał do Twojego pisania artykułów i to się liczy dla mnie. Wy macie pisać swoją myślą i swoją boską wiarą w coś, a nie swoją diabelską „przeciw wiarą - w nic, tylko w przeciw.”

- I dlatego nic nie rozumiecie z tajemnicy prawdy absolutnej, którą wykryłem dla was na : <forum.przebudzenie.net> 1.Religie i filozofie 2. Religie i wierzenia.
3.Prawda Absolutna.

Wyjaśniam; Lucyper w Niebie najpierw był Bogiem i prawą ręką Boga Ojca, bo Bóg Ojciec był pierwszy, który istniał i uczynił w Niebie zakazaną tajemnicę. A Lucyper drugi wykrył zakazaną tajemnicę, w której była przeklęta przeciw wiara. Lucyper został opętany odwrotną dla boskiej, tylko diabelską przeciw wiarą. I Lucyper już nie mógł wierzyć boską wiarą, tylko musiał wierzyć diabelską przeciw wiarą – w nic i w nic nie mógł uwierzyć, tylko w swój sprzeciw dla boskiej wiary i w przeciw dla Boga Ojca. Ja rozumię, bo wierzę w swój rozum, a znam tajemnicę Nieba i Wy też już znacie tę tajemnicę.

Gdy nie masz pieniędzy, a zdecydujesz się na pracę dla mnie, to zapraszam do pracy i współpracy. A gdy masz pieniądze, a nie chcesz u mnie pracować, to zapraszam do sponsorowania. To będzie Twój wkład na rzecz mojej gazety i Twojej wiary na rzecz Boga Ojca, który wykrył dla mnie swoją tajemnicę i ja ją wykryłem dla Ciebie – wszystko jest pod moją kontrolą. Gdy będziesz wpłacał i ruszy moja gazeta, to ja będę reklamował Ciebie w wydawanej gazecie, bo ja jestem zamiłowany w reklamie która wyniesie Cię na szczyty. Przekaż dalej tę tajemnicę Nieba. Zmierzam do tego, by moja gazeta wywołała chaos w świecie materii.
- By było tak, jak było w antymaterii, czyli w Niebie, które istniało przed zaistnieniem piekła i wtórnej materii po wykryciu zakazanej tajemnicy przez Lucypera. To wtedy powstała wtórna przeciw wiara dla 1 – ego Nieba i bez przeczenia była to tylko szatańska wiara, która była skazana dla 1- ego i wiecznego piekła… Co było dalej i co będzie, to ja w swojej gazecie będę wszystko wykrywał abecadłem i powstanie chaos...

- Tak było w Niebie po wykryciu tajemnicy przez Lucypera i podobnie będzie na ziemi po wydaniu mojej gazety – Prawdy Absolutnej.

Lucyper, gdy otworzył zakazany kufer i zobaczył w nim „nalaną wodę”, to musiał dać wiarę – w nic, bo w nic nie uwierzył, tylko już, musiał swoją przeciw wiarą uwierzyć w swój sprzeciw dla „prawdy” przerwanej wiary 1-ego Nieba i bez przeczenia w swoje kłamstwo istnienia drugiego nieba… To już musiała być jego przeciw wiara skazana dla jego 1-ego piekła. A gdy już nie wierzył w swoje 1-no Niebo, to musiał wierzyć tylko dla przeklętej i przerwanej wiary w swoje drugie nie,bo i bez przeczenia to musiała być w nim już przeklęta i diabelska wiara w 1-no piekło! – Twoja chęć pomocy dla mnie i mojej gazety jest dowodem na to, że Twoja wiara jest w siebie dla Boga Ojca i jesteś w przeciw dla Lucypera i jego przeciw wiary. I możesz być spokojny, bo stoisz po stronie Boga Ojca i jesteś przeciwko Lucypera i jego diabelskiej wiary. A więc Twoja pomoc dla mnie, jest pomocą dla Boga Ojca! Lucyper po wykryciu tajemnicy już nie wierzył w siebie kogoś dla kogoś, tylko w swój sprzeciw dla kogoś i bez przeczenia – w nikogo nie wierzył, tylko w swój sprzeciw dla Nieba – w swoje piekło! Lucyper opętany diabelską przeciw wiarą, nie wierzył już w swoje pierwsze Tak dla 1-ego Nieba, ani w swoje drugie niebo. Tylko w swój sprzeciw dla pierwszego Tak i bez przeczenia tylko dla swojej przerwanej wiary między drugie nie,bo tylko w swoje 1-no piekło!

Niewiara w Boga jest tylko diabelską przeciw wiarą w swój sprzeciw dla Boga Ojca i bez przeczenia jest tylko w siebie dla Lucypera i dla swego 1- ego piekła.

Ta nić wiary abecadłem ściągnięta jest od Lucypera z piekła na ziemię, w celu zinterpretowania diabelskiej wiary w boski rozum – dla 1-ego Nieba na ziemi.

Wiara w Boga, jest boską wiarą w siebie kogoś dla kogoś i dla mnie, a nie w swój sprzeciw dla kogoś, który jest tylko diabelską przeciw wiarą.

A niewiara w Boga, nie jest boską wiarą w siebie kogoś i dla mnie. Tylko jest diabelską przeciw wiarą w swój sprzeciw dla siebie kogoś i dla mnie. I bez przeczenia jest niewiarą w nic i w nikogo, tylko w swój sprzeciw, który składa się do grobu w „nic i nikogo”, tylko dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo – to trup, który służy i jest składany do grobu dla przerwanej wiary 1-ego i wiecznego piekła!

Uważam, że powiedziałem już wystarczająco dużo by przekonać Was do pomagania dla mnie i uzyskać Waszą pomoc. Bo sama moja moc tajemnicy, którą wykryłem – bez waszej pomocy – nie istnieje. Bo sama moja „teoria” i mowa, bez Waszych uczynków i działania – martwa jest!

Dla internautów nie odpowiadam już publicznie na forum, tylko odpowiem prywatną drogą e-mailową i na indywidualny adres.
* * * * * * * * * * * * * * * * *

Kościół jest wrogo ustosunkowany dla mojej objawionej, racjonalnej tajemnicy wiary. Dogmatyzm ślepo wyznawany przez Kościół, uniemożliwia dla kleru i katolików, zmienić irracjonalną wiarę – w nic i w nikogo, tylko w przeciw dla rozumu, na racjonalną, boską wiary w coś i dla kogoś. Kościół nie uznaje fideizmu i dlatego ludzie służący dla Kościoła i kleru, nie zmienią swojej diabelskiej wiary bez rewizji, na moją boską wiarę w rozum, a ja nie jestem Księdzem. I konieczne jest wydawanie mojej gazety – dla oświecenia ludzi i wykrycia prawdziwej tajemnicy wiary objawionej dla mnie. Ja jestem katolikiem, ale mam rozum, który jest moim atutem natywisty.

To co ja zobaczyłem w objawionej tajemnicy i doświadczyłem, to nikt mnie nie przekona do irracjonalnej i diabelskiej wiary Kościoła i jego kłamstwa, że „Bóg stworzył człowieka, czyli pierwszych ludzi – Adama i Ewę”?!

Kościół uchyla się od prawdy i jest przeciw dla przyjęcia nowej, boskiej wiary w prawdę Boga Ojca, że to Lucyper stworzył człowieka. – Bo Kościół bazuje tylko na starym kłamstwie Lucypera jak świat, że to „Bóg stworzył człowieka”?!

Z powyższej treści abecadła wynika racjonalna prawda, że Kościół posługuje się tylko irracjonalną, diabelską przeciw wiarą i jest przeciw dla wykrycia wiary w prawdę. I dlatego koniecznie musi być wydawana moja gazeta „Prawda Absolutna”. Gazeta będzie wydawana w celu zdemaskowania i podważenia złej i szatańskiej wiary.

Jak już wiecie, mowa i pismo to jest Bóg i potrzebne są pieniądze na założenie i wydawanie gazety „Prawdy Absolutnej”, by złamać diabelską przeciw wiarę w Kościele.

Pod szyldem diabelskiej przeciw wiary Kościoła, kryje się wiele przestępców, którzy nie ponieśli kary. Podejrzani, gdy zostaną zatrzymani, nie przyznają się do swojej winy i z – „rozbrajającą szczerością mówią, że są katolikami” i kłamią, że nic nie zrobili i nie widzieli…

Ludzie, którzy zatrzymali podejrzanego – z uwagi na to, że zatrzymany jest katolikiem, odstępują od indagowania podejrzanego i wypuszczają go na wolność… Diabelska przeciw wiara Kościoła jest oszukańcza!

To pismo, to dowód na to, że wiara w Niebo jest najwyższym rozumem i wyższego rozumu od wiary już nie ma!
- Bo wyżej od boskiej wiary 1 –ego Nieba, to musiała być wtórna wiara Nieba przed jego istnienie – w nic, tylko w przeciw nieba. I bez przeczenia ta wtórna wiara, to musiała być diabelska przeciw wiara, która zamknięta była w tajemnicy Nieba dla niewiary w Niebo. I skazana była tylko dla 1-ego piekła!

Mój adres internetowy:
<www.prawdaabsolutna @ wp.pl >

Pieniądze proszę wpłacać na konto bankowe redakcji „Prawda Absolutna”.
Nr konta: 17102052260000610200848085 Oddz. I Wrocław

Jest to udowodniona teza dla Nauki o istnieniu wiary służącej dla 1-ego Nieba i przeciw wiary służącej tylko dla drugiego piekła -na ziemi.

„Prawda Absolutna” będzie najciekawszą gazetą w Polsce i na świecie, jakiej jeszcze nie było w historii ludzkości.
W imię prawdy Pokłońcie się Ojczyźnie!

Antymateria jest substancją pierwotną, która nie przemija – to duch. – A materia jest substancją wtórną, która przemija – to ciało. W każdej cząstce materii, która jest w znaku plus, jest antycząstka z antymaterii, która jest w znaku minus.

Ty Drogi czytelniku jesteś pomostem między wiarą Boga Ojca w Niebie i przeciw wiarą Lucypera w piekle… A jestem z różnicą wiary i przeciw wiary i między Niebem i Pieklem.

- Gdy wpłacisz jakąś sumę na rzecz założenia mojej gazety to pomagasz dla Nieba, w którego interesie wykryłem tajemnicę wiary.
- A gdy postawisz sprzeciw dla wpłaty na rzecz mojej gazety, to „pomagasz dla Lucypera przeciw wiary i jego piekła”.
Moja wiedza kosztuje i to co wiem – sprzedaję. A to co wykryłem w internecie, to dopiero część mojej wiedzy. A wartość tej cząstki wiedzy oceniam na taką sumę, która ma starczyć na przygotowanie redakcji gazety do pracy. Wartość tej wiedzy równa się z wiarą, która zawarta jest w tej treści.
Ja swoją tezę, która jest cząstką tajemnicy wiary, sprzedaję za sumę założenia mojej redakcji gazety. Treść mojej gazety, która będzie wydawana na cały świat, zażegna kryzys w Polsce i na świecie. Taka jest prawda!

- Wiara rządzi „niewiarą'. A gdy wiara okłamuje wiarę w ludzi… to znak, że Lucypera przeciw wiara „rządzi” wiarą Boga Ojca. – Wobec tego musi być zrewidowana prawdziwość dotychczasowej wiary Kościoła i państwa. Rewizja jest konieczna, by kryzys w Polsce i na świecie został zażegnany!
- Kryzys zaistniał z powodu złej i kłamliwej wiary Kościoła i Państwa, że „Bóg stworzył człowieka”?!
Ten dogmatyczny błąd wiary, który istnieje w Kościele, uniemożliwia wykryć prawdziwą tajemnicę wiary.
To dogmat Kościoła powoduje kryzys w Polsce i na świecie.
Antyświat jest zbudowany z antymaterii, która jest duchem. I duch istniał przed zaistnieniem wtórnego ciała, które jest materią. Samo ciało bez duszy- nie istnieje! – Bo materia bez antymaterii – nie istnieje!
Rozwinięciem tej tezy będzie zajmowała się moja gazeta „Prawda Absolutna”.
Wiara Boga Ojca jest wiarą w siebie kogoś dla kogoś, a nie w swój sprzeciw. A przeciw wiara Lucypera jest niewiarą w siebie kogoś dla kogoś i bez przeczenia – w nikogo, tylko w przeciw…
- Wiedz Czytelniku, że abecadło to jest Bóg. A sztuka ustawienia abecadła w treść pisma, należy do najwyższego rozumu każdego, żywego człowieka.
- I wyższego rozumu od wiary – już nie ma!...

Wiara jest najwyższym rozumem Boga Ojca i przed wiarą w jedno Niebo nic nie istniało!. - Tylko przerwana wiara, która była zamknięta w tajemnicy Boga Ojca w Niebie.

Ciekawość Lucypera była wadą boskiej wiary, która wyprzedzała wiarę Boga Ojca przed Jego istnienie. – I Lucyper wierzył w „istnienie drugiego nieba przed Bogiem Ojcem”?

- Lucyper wbrew woli Boga Ojca otworzył zakazaną tajemnicę w Niebie i został opętany diabelską przeciw wiarą…- I nie wierzył już w swoje jedno Niebo, ani w swoje drugie „niebo”!? Tylko musiał już wierzyć w swój bezosobowy sprzeciw dla Jednego Nieba i bez przeczenia tylko dla przerwanej wiary między drugie nie,bo– w swoje jedno piekło!
* * * * * * *
…Kula ziemska i świat materii jest kolonią karną dla Lucypera przeciw wiary i dla człowieka stworzonego przez Lucypera.
…Kara jest po to, by człowiek wierzył w swoje jedno Niebo na ziemi, a nie wierzył w swój sprzeciw dla jednego Nieba.

- Bo sprzeciw wiara dla jednego nieba to bez przeczenia jest już przerwaną wiarą w między drugie nie,bo to jest dla jednego piekła i dla Lucypera.
Człowiek niewierzący w życie, nie wierzy w swoje życie dla życia wiecznego w Niebie. Tylko wierzy w diabelską przeciw wiarą w swój „bez osobowy” sprzeciw dla swego życia. I bez przeczenia – w nic i w nikogo nie wierzy, tylko w swój sprzeciw dla życia i Jednego Nieba. I bez przeczenia tylko dla przerwanej wiary między drugie nie,bo dla jedynego piekła… Ten człowiek wierzy tylko w swój śmiertelny grób i dla swojej „śmierci” we wiecznym piekle!
Kanon Lucypera Przeciw wiary był taki:
- By człowiek nie wierzył w swoje jedno Niebo na ziemi, tylko by wierzył w swój sprzeciw dla 1-ego Nieba. – Bo sprzeciw dla 1-ego Nieba, to bez przeczenia jest tylko diabelską przeciw wiarą, która służy tylko dla przerwanej wiary Nieba, między drugie nie,bo to bez przeczenia służba dla Lucypera i jego 1-ego piekła!

Kanon wiary Boga Ojca jest taki: Wiara w Boga była i jest racjonalną, boską wiarą w siebie kogoś dla kogoś, a nie w swój sprzeciw…
- A niewiara w Boga była i jest tylko diabelską, irracjonalną przeciw wiarą, w swój sprzeciw dla kogoś i bez przeczenia – w nic i w nikogo, tylko w „diabła”!

Lucyper stworzył człowieka ze swojej wtórnej przeciw wiary i założył Kościół na ziemi. By człowiek nie wierzył swoją pierwotną wiarą w swój „krzyż” dla Boga Ojca i w swoje jedno Niebo na ziemi. Tylko, by wierzył swoją wtórną przeciw wiarą Lucypera, w swój sprzeciw dla 1-ego Nieba....
_ I bez przeczenia, tylko dla przerwanej wiary Nieba, między drugie nie,bo tylko w swój grób „bez krzyża” i w swoje 1-no piekło i dla Lucypera!...
Człowiek, który świadomie czyni komuś źle, wbrew czyjejś woli, ten nie wierzy w swoją dobrą wolę dla Boga Ojca. Tylko wierzy Lucypera przeciw wiarą, w swój sprzeciw dla woli Boga Ojca. I bez przeczenia ten człowiek wierzy tylko w swoją złą wolę dla diabła i dla przerwanej wiary między drugie nie,bo i służy tylko dla Lucypera i dla swego 1-ego piekła!

Człowiek, który nie czyni drugiemu człowiekowi dobrze lecz wbrew jego woli czyni źle, ten nie służy dla Boga tylko dla diabła!
- A służba dla diabła jest tylko dla Lucypera przeciw wiary i 1-ego piekła!
Bóg od zawsze był i jest mową utrwaloną w pismo to Bóg – I wyższego rozumu od wiary już nie ma!

Człowiek niewierzący w prawdę, że zło stworzyło pierwszych ludzi, czyli diabeł, jest tylko wiarą w swój sprzeciw prawdzie – w swoje kłamstwo, że „dobro stworzyło pierwszych ludzi, czyli Bóg”?
To kłamstwo wiary Lucypera szerzy się w Polsce i powoduje kryzys materialny
i moralny w Polsce i na całym świecie.
To Kościół powoduje kryzys w polityce i ekonomii, posługując się kłamliwą wiarą Lucypera, że „Bóg stworzył człowieka”?..
To Kościół zataja prawdziwą wiarę Boga Ojca, że Lucyper stworzył człowieka. I przez zatajanie prawdy szerzy się w Polsce i na świecie, kłamstwo wiary Lucypera, oszustwo, złodziejstwo, bandytyzm, alkoholizm i demoralizacja.
Bo to diabeł przez alkohol i przez złe wychowanie ludzi, namawia ich do złej wiary, że „Bóg ich stworzył” i mają „prawo do złych uczynków” i szerzenia zła na ziemi?...
Alkohol został wynaleziony przez Lucypera przeciw wiarę dla niewiary. By „diabeł”nie wierzył w swoją głowę i w swoje 1-no Niebo dla 1-ego Nieba na ziemi. Tylko, by wierzył w swój sprzeciw dla 1-ego Nieba na ziemi. I bez przeczenia tylko w swoje drugie niebo i dla przerwanej wiary między drugie nie,bo tylko w swoją winę nieboszczyka do grobu i dla Lucypera w 1-nym piekle!!!
I dlatego księża w kościele piją kielich wina z alkoholem w czasie mszy, służąc tylko dla przeciw wiary Lucypera.
Człowiek niewierzący w rozum, nie wierzy boską wiarą w swój rozum dla kogoś,
tylko wierzy diabelską przeciw wiarą , w swój bez rozumowy sprzeciw dla kogoś. - I bez przeczenia w nic i w nikogo nie wierzy, tylko w swój bez rozumowy
sprzeciw dla 1-ego Nieba i bez przeczenia, tylko dla przerwanej wiary drugiego „nieba”, w między drugie nie,bo tylko w 1-no piekło dla siebie i w swoją „śmierć wieczną” w piekle!!!
Istotą prawdy absolutnej jest wykryta Tajemnica Nieba i udowodniona naukowo teza „Tajemnicy Boga do sprzedania” jest na: <www.prawda-absolutna.yoyo.pl > - w dziale artykuły
Drogi Czytelniku!
Mów do mnie zawsze pierwszym Tak, a nigdy drugim Nie. Bo pierwsze Tak to jest wiara w całe, jedno Niebo. A drugie nie,bo to przerwana wiara dla przeciw wiary w całe, jedno piekło!

I piekło wieczne musi wierzyć przerwaną wiarą przed istnienie jednego Nieba - w nic. I w nic nie uwierzy, tylko w swój bez rozumowy sprzeciw dla jednego Nieba i bez przeczenia tylko dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo tylko w swoje jedno piekło, które było z przeciw wiarą
zamknięte w tajemnicy Nieba. A przed jedynym Niebem nic nie istniało!
Dobrzy ludzie jednak istnieją, którzy chcą, aby ukazała się moja gazeta „Prawda Absolutna”.
Antymateria jest Absolutem!
Przed antymaterią nic nie istniało, tylko wtórna przeciw wiara, która była w zakazanej tajemnicy w Niebie. A wieczne Niebo jest w antymaterii. To odkrycie jest naukowo potwierdzone. A przyczyna powstania wtórnej materii jest opisana w Tajemnicy Nieba. Wiara w siebie kogoś dla kogoś, to osobowa i rozumowa wiara w Boga, która bez przeczenia jest najwyższym rozumem. To wiara służy dla 1-ego Nieba na ziemi. I wyższego rozumu od wiary już nie ma! A niewiara w siebie kogoś dla kogoś jest tylko w swój sprzeciw dla kogoś. To jest bez osobowa, bez rozumowa przeciw wiara tylko w diabła. I bez przeczenia przeciw wiara jest najniższym rozumem, która służy tylko dla 1-ego piekła i kryzysu na ziemi.
Człowiek, który nie wierzy w Boga, to jest już jego wina wiary. I taki człowiek kwalifikuje się tylko do grobu dla „niewiary” i dla wiecznego piekła! I wina wiary tego człowieka w ziemi przestanie mnożyć kryzys na ziemi.
Nie ten człowiek czyni kryzys, co wierzy w swoje 1-no Niebo dla 1-ego Nieba na ziemi, a nie wierzy w swój sprzeciw.
Tylko ten człowiek czyni kryzys, co nie wierzy w swoje 1-no Niebo dla 1-ego Nieba na ziemi. Tylko wierzy w swój sprzeciw dla 1-ego Nieba i bez przeczenia tylko w swoje drugie niebo i dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo to tylko wina wiary do grobu w martwego trupa dla 1-ego i wiecznego piekła!
W tajemnicy Kościoła była tylko Lucypera przeciw wiara, w sprzeciw dla Boga i bez przeczenia tylko w „diabła”, który okłamuje ludzkość, że „Bóg stworzył człowieka”?!!!
To jest wykryta tajemnica Kościoła i tę prawdę Kościół zataja przed ludźmi!
Ikona Wiary
Wiara w siebie dla kogoś jest najwyższym rozumem i mądrością Boga Ojca.
I wyższego rozumu od wiary już nie ma! Wadą wiary Boga Ojca była jej ciekawość przed jej istnienie – w nic, tylko w swój sprzeciw dla kogoś i 1-ego Nieba, bo przed wiarą Nieba nic nie istniało! Bóg Ojciec za tą wadliwą wiarę w ciekawość, dla sprawiedliwości założył za nią swoje święte łzy, które przeklął w wodę i zamknął do tajemnicy. Tajemnicą w Niebie był kufer pełen świętych łez Boga Ojca, przeklętych w „wodę”.
Kufer był zamknięty na klucz, by Niebo nie widziało na oczy jego zawartości, która pochodziła z oczu. Bóg Ojciec tajemnicę przeznaczył dla wadliwej wiary Nieba przed istnienie Boga Ojca – w nic, tylko w swój sprzeciw dla 1-ego Nieba, bo przed 1-nym Niebem nic nie istniało! Tajemnica była przeznaczona dla drugiego rozumu po Niebie – dla 1-ego piekła!
Lucyper z ciekawości znalazł klucz do tajemnicy, który był ukryty w tajemniczym miejscu u Boga Ojca.
Lucyper wbrew woli Boga Ojca otworzył zakazany kufer...
To, co w nim zobaczył, to nie uwierzył już w siebie dla Boga Ojca. Tylko musiał uwierzyć w swój sprzeciw dla Boga Ojca i bez przeczenia tylko w siebie diabła, który go opętał dla odwrotnej i przeklętej wiary w – nic, tylko w swój sprzeciw.
W Bogu Ojcu był diabeł z przeciw wiarą i Bóg Ojciec wylał go z siebie przez łzy do kufra. I kufer był w Niebie zakazaną tajemnicą, którą Bóg Ojciec przeznaczył dla drugiego rozumu po Niebie – dla 1-ego piekła!
I Lucyper, gdy ujrzał zawartość kufra w nic nie uwierzył. Tylko musiał wierzyć w swój sprzeciw dla 1-ego Nieba i Boga Ojca i bez przeczenia tylko w swoje 1-no piekło!!! Łzy Boga Ojca w kufrze były kontrą dla ciekawych oczu Lucypera i przerwaniem dla dalszej wiary Lucypera.
Lucyper nie wierzył już w prawdę 1-ego Nieba, tylko musiał wierzyć w kłamstwo istnienia drugiego nieba przed 1-nym Niebem i wierzył tylko dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo w swoje jedno, prawdziwe piekło. Bo zawartość tajemnicy była przeklętą wodą dla świętych łez w prawdziwym piekle i to bez tajemnicy...!
I piekło wiecznie musi wierzyć przed istnienie 1-ego Nieba - w nic i w nic nie wierzy, tylko w swoje kłamstwo istnienia drugiego nieba dla Lucypera. I bez przeczenia dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo – w swoje 1-no i wieczne piekło!
Lucyper w kufrze zobaczył „prawdziwą wodę” i na tym urwała się jego wiedza i dalsza wiara... Bo nie wiedział, że to były kłamliwe łzy Boga Ojca przeklęte w „prawdziwą wodę święconą” dla diabła Lucypera. Jego cała wiedza stała się tylko cząstką wiedzy Nieba, dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo w całe 1-no piekło!
Tajemnica była kontrą dla wiary wyższej od Nieba... I Lucyper, gdy otworzył zakazany kufer, został opetany kontrującą, diabelską przeciw wiarą przed istnienie 1-ego Nieba – w nic, tylko w swój sprzeciw dla Nieba i bez przeczenia w swoje piekło. Lucyper po otwarciu tajemnicy stał się kontrowersyjny w Niebie. Nie wierzył już w nic, tylko w swoją kontrującą, diabelską przeciw wiarę. Lucyper stał się kontrowersyjną postacią w Niebie i nie wierzył już w swoje istnienie w 1-nym Niebie. Tylko wierzył w swoje istnienie 1-ego piekła i w swoją śmierć wieczną. Lucyper nie mógł już wierzyć w prawdę swego antymaterialnego ciała, tylko musiał wierzyć w swój sprzeciw prawdzie – w swoje kłamstwo istnienia materialnej „duszy”. I to Lucyper stworzył człowieka ze swojej wadliwej wiary... – By człowiek nie wierzył w swoje antymaterialne ciało dla 1-ego Nieba i Boga Ojca na ziemi. Tylko by wierzył w swój sprzeciw dla 1-ego Nieba i antymaterialnego ciała na ziemi. Tylko by wieszył w swoją materialną „duszę” do ziemi dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo dla śmierci wiecznej do ziemi i dla 1-ego piekła.
To było kłamstwo wiary Lucypera, że „Bóg stworzył człowieka z wadliwej wiary”. A wprawdzie to diabeł Lucypera stworzył człowieka z błędu wiary. By człowiek nie wierzył w siebie dla Boga Ojca i 1-ego Nieba. Tylko by wierzył w swój sprzeciw dla Boga i 1-ego Nieba. I bez przeczenia, tylko by wierzył w siebie dla „diabła” do grobu i dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo i dla Lucypera w 1-nym piekle!
W grobie jest przerwana wiara i piekło wiecznie musi wierzyć w nic i w nic nie wierzy, tylko dla przerwanej wiary w między drugie nie,bo – to jest grob, który służy dla 1-ego i wiecznego piekła!!!
Redaktor Naczelny
„Prawdy Absolutnej”


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slav
VIP
VIPDołączył: 21 Lut 2009
Posty: 1707
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 4/5

PostWysłany: Wto 0:45, 31 Mar 2009    Temat postu:

wiesz co?...powiem ci szczerze...oczywiscie tylko za siebie.
wystarczy ostatnie zdanie, zeby miac usprawiedliwienie do nieczytania reszty.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prawdaabsolutna
Początkujący
PoczątkującyDołączył: 11 Sie 2008
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 12:07, 27 Kwi 2009    Temat postu:

Schodzę z przestworzy na ziemię. Jak można tak to nazwać, to schodzę z nieprzemijającej wieczności do przemijającego czasu...

Zaświadczenie

Zaświadczam, że mój ojciec za swego życia miał 2 „Ja”. W pierwszym Jego Wysokim „Ja” było nasienie z dobrą, boską wiarą w siebie dla Boga Ojca i 1-ego Nieba. To było moje nasienie syna „Ja”.
A w drugim ojca Niskim „Ja” było nasienie ze złą, diabelską przeciw wiarą, w swój spreciw dla Boga Ojca i bez przeczenia tylko w siebie dla diabła Lucypera i 1-ego piekła. To drugie ojca „Ja” było w nasieniu mojej siostry.
A trzecie swoje Srednie, ludzkie „Ja” ojciec złożył do grobu, który był tajemnicą wiary – w „nic”...
Tylko dla przerwanej wiary czytanej między literami: w drugie nie,bo to dla 1-ego piekła!

Prawda Absolutna


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janwisniewski68
VIP
VIPDołączył: 14 Maj 2009
Posty: 485
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 0:35, 15 Maj 2009    Temat postu:

Synu ludzki ,czy może zaistnieć antymateria przed materią,czy może zaistnieć antykomunista przed komunistą .To że uczeni tego świata pomylili materię z antymaterią to wiedzą tylko..... ?.Czy może zaistnieć opozycja do czegoś co nie istnieje.Najpierw musi zaistnieć to coś a dopiero to drugie co jest przeciwne pierwszemu.Bóg stworzył najpierw niebo a potem ten świat.Zycie nie powstało na ziemi ,ale przyszło na ziemię od Boga , bo tajemnica życia wiecznego jest zawarta w duchu świętym,który przychodzi od Boga,kto posiadł ducha świętego ten posiadł tajemnice tego ducha.Bo jeden jest duch i wiele darów od tego ducha,ale każdemu według jego przeznaczenia i zadania jakie mu powierzono.
Teza-Antyteza-Synteza jeśli wiesz co za tym się kryje .Ja wiem kim jesteś.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prawdaabsolutna
Początkujący
PoczątkującyDołączył: 11 Sie 2008
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 15:10, 15 Maj 2009    Temat postu:

Człowiek, czas i materia był pojęciem nieznanym dla Boga Ojca, wieczności i dla antymaterii,
bo materia była tylko wiarą przed antymaterię – w nic, bo przed wieczną antymaterią nic nie istniało. Tylko wiara w swój sprzeciw, która była w zakazanej tajemnicy Boga Ojca we wiecznym Niebie. To pojęcie materii stało się realne wtedy, gdy Lucyper wykrył zakazaną tajemnicę wiary Boga Ojca w Niebie. I wtedy Lucyper w nic nie uwierzył tylko w swój sprzeciw dla Nieba, bo miał już przerwaną wiarę i bez przeczenia wierzył tylko w swoje piekło, bo przed Niebem nic nie istniało. Tylko zakazana wiara, która była w tajemnicy przeklętą przeciw wiarą i to była wtórna wiara przed istnienie. Lucyper po wykryciu zakazanej tajemnicy wiary w nic nie uwierzył, tylko w swój sprzeciw dla swego pierwotnego ciała z antymaterii i bez przeczenia tylko w swoją wtórną duszę z materii...
*** *** *** **** ***
Człowiek, który nie wierzy w siebie dla Boga, wierzy tylko diabelską przeciw wiarą, w swój sprzeciw dla Boga i bez przeczenia tylko w siebie dla diabła. A diabeł nie wykryje Ci boskiej wiary, bo on nie wierzy w siebie dla wiary, tylko w swój sprzeciw dla wiary.
Tak więc człowiek niewierzący w siebie dla Boga nie wierzy w polski alfabet, tylko wierzy diabelską przeciw wiarą – w nic nie wierzy, tylko w swój bez rozumowy sprzeciw dla czytanego alfabetu i bez przeczenia tylko w siebie dla analfabety, który w grobie leży i w nic nie wierzy, bo jest przerwaną przeciw wiarą dla niewiary w nic, tylko w przeciw Nieba i bez przeczenia dla piekła. Tak więc człowiek leżący w grobie jest już „nikim”, tylko przerwaną wiarą, która służy tylko dla piekła. Grób był tajemnicą z przerwaną wiarą człowieka, która służy tylko dla Lucypera i jego 1-ego i wiecznego piekła.
*** *** *** ***
Ludzie, którzy wypowiadają się na tym forum i myślą o mnie źle, to i mówią źle, że ja jestem naciągaczem, oszustem itp. To Ci ludzie mają złą wiarę, bo nie wierzą w siebie dla mnie, tylko w swój sprzeciw dla mnie. Ci ludzie nie wierzą boską wiarą w siebie dla kogoś. Tylko wierzą diabelską przeciw wiarą, w swój sprzeciw dla kogoś i bez przeczenia w nikogo nie wierzą, tylko w swój bez rozumowy sprzeciw. I sprzeciw wiara składana jest po śmierci człowieka do grobu – w „nic”- tylko dla 1-ego i wiecznego piekła!

Zaświadczenie
Zaświadczam, że mój ojciec za swego życia miał 2 „Ja”. W pierwszym Jego „Ja” było nasienie z boską, dobrą i sprawiedliwą wiarą w siebie dla Boga Ojca 1-ego Nieba. To było moje nasienie syna „Ja”.
A w drugim ojca „Ja” było nasienie z diabelską, złą i niesprawiedliwą sprzeciw wiarą, w swój sprzeciw dla Boga Ojca i bez przeczenia tylko w siebie dla diabła Lucypera i 1-ego piekła.To drugie ojca „Ja” było w nasienu mojej siostry. Taka jest prawda.

Ci ludzie co żle o mnie się wypowiadają i negatywnie, to mają złą i diabelską przeciw wiarę. Bo ci ludzie pochodzą z wadliwego nasienia od swego ojca. I ja nie liczę na pomoc od takich ludzi. Moje konto bankowe nie jest dla ludzi niewierzących, tylko dla wierzących.
*******************************************************************************
Ja intelektualizuję treść swojej wiary. Ale jeszcze żaden czytelnik na forum nie zrozumiał istoty wiary, że moja moc bez Twojej pomocy - nie istnieje.
I na nic jest moja dobra wiara, gdy Ty nie wierzysz dobrą wiarą w siebie dla mnie. Tylko wierzysz złą przeciw wiarą - w nic , tylko w swój sprzeciw dla mnie i nie pomagasz mi finansowo, by ruszyła moja redakcja gazety.

Na ziemi są tylko dwie wiary. Boska wiara i diabelska przeciw wiara.
Boska wiara za życia człowieka jest transfigurowana na ziemi dla 1-ego i wiecznego Nieba. A diabelska przeciw wiara po śmierci człowieka jest do ziemi dla przerwanej wiary nieba i czytanej między literami w drugie nie,bo to dla 1-ego i wiecznego piekła.
Twoja wpłata na moje konto bankowe jest dla mnie dowodem na to, że Twoje "Ja" pochodzi z dobrego, boskiego nasienia Twego ojca.
O postępach organizacyjnych redakcji i gazety będę informował na forum.

Prawda Absolutna

P.S. Zaznaczam, że satanizm nie pochodzi od dobrego "Ja" Twego ojca tylko od diabelskiej przeciw wiary w drugim "Ja".
Wiara jest w siebie dla Boga i ciągłej wiary w 1-no Niebo na ziemi i wieczne poza ziemią.
A niewiara jest tylko w swój sprzeciw dla Boga. I bez przeczenia tylko w siebie dla diabła, który kieruje do ziemi dla przerwanej wiary czytanej między literami w drugie nie,bo do ziemi.
To niewiara w grobie jest dla 1-ego i wiecznego piekła.
Wiara w coś jest najwyższym rozumem i mądrością. A sprzeciw wiara jest niewiarą w nic, tylko w przeciw, to odwrotna wiara jest najniższym rozumem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Moja droga Strona Główna -> Wiara na co dzień Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin